z pasją tworzymy dla Ciebie bloga. na codzień realizujemy inteligentne domy fdtech.pl

Wentylator bezśmigłowy – design i bezpieczeństwo w jednym

05 Paź
2012/10/05

Wentylatory marki Dyson stanowią doskonałą alternatywę dla zwykłych i brzydkich urządzeń tego typu. Dostępne są w różnych kolorach i formach. Co wyróżnia je oprócz wyglądu? Zajrzyj.

Nowatorskie rozwiązanie

Wentylatory marki Dyson pracują zupełnie inaczej niż zwykłe wentylatory. Wykorzystując specjalną technologię, urządzenie wciąga powietrze wyrzucając je do 18 razy silniej i tworząc nieprzerwany strumień płynnego powietrza.

Brak szybko wirujących śmigieł czyni wentylator bezpiecznym, co nabiera szczególnego znaczenia w przypadku dzieci. Nieobecność śmigieł oznacza brak kratki zabezpieczającej, co sprawia, że urządzenie jest łatwe do czyszczenia. Nie trzeba rozbierać go na części, aby przetrzeć zabrudzone elementy. Wentylator Dyson czyścić można zwykłym kawałkiem szmatki.

Precyzyjne ustawianie mocy

Standardowe wentylatory mają ograniczone, najczęściej trzystopniowe, ustawienia mocy. Inaczej jest z wentylatorem Dyson. Pozwala on na precyzyjne ustawienie siły przepływu powietrza, dokładnie w takim stopniu, jakiego akurat potrzebujemy.

Stabilność

Wentylatory Dyson cechuje duża stabilność. Zapewnia im to specyficzna budowa. Nie są one obciążone w górnej ich części, jak niektóre tego typu urządzenia, nie przechylają się samoczynnie i nie potrzebują dodatkowych mocowań.

link do strony producenta:
http://www.dyson.pl/wentylatorow-i-wentylatorow-grzejacych.aspx

Tags: , , ,
© Copyright - Dom Inteligentny Blog - Wordpress Theme by Kriesi.at