z pasją tworzymy dla Ciebie bloga. na codzień realizujemy inteligentne domy fdtech.pl

TouchPad Trivum

03 Sie
2012/08/03

Mamy przyjemność przedstawić nowy TouchPad Trivum, nagrodzony w 2011 roku nagrodą Red Dot design award. Zachwycił on nas nie tylko swoim minimalistycznym designem, ale również prostotą użytkowania i przejrzystym menu. Pora przyjrzeć mu się bliżej.

Wysoka jakość, minimalizm, prostota

W 2011 roku Trivum przedstawiło nowo zaprojektowany przez siebie touchpad. Podstawą dla wysokiej rozdzielczości 480×272 px i pojemnościowego ekranu dotykowego stał się nowoczesny design – kombinacja elegancji i funkcjonalności.

Elegancja i prostota dizajnu zastosowana została także w interfejsie użytkownika. Został on zminimalizowany do podstawowych i najważniejszych funkcji, stając się tym samym przejrzystym dla każdego. Ten atrakcyjny interfejs prowadzi intuicyjnie użytkownika przez kolekcje muzyczne, sterowanie światłami, czy uruchomienie kina domowego.

Siła menu użytkownika leży w jego prostocie: wszystkie główne funkcje są dostępne natychmiast. Na przykład nie ma potrzeby poruszania się po menu, aby posłuchać radia, zmienić stację, ustawić poziom głośności, czy włączyć TV. Zmienianie pokoi, w których grać ma muzyka, podążanie muzyki za użytkownikiem, czy wyłączenie jej w całym domu – wszystkim tym steruje się intuicyjnie i szybko.

Jeżeli zależy Ci na prostocie obsługi zobacz panel ABB.

Łatwa personalizacja

System Trivum uderza niewiarygodnym balansem pomiędzy tym co zawarte w standardzie a tym co użytkownik definiuje sam. Pomimo wszystkich ogromnych możliwości systemów Trivum, zwykły użytkownik jest w stanie spersonalizować ustawienia sam bez drogiego oprogramowania.

TouchPad Trivum główny nacisk kładzie na funkcje związane z multiroomem i systemami AV. Jest montowany na ścianie. Jego mocną stroną jest również internetowy dostęp do aktualizacji, dzięki czemu TouchPad będzie zawsze posiadał najnowsze oprogramowanie.

www.trivum.de

Tags: , , ,
© Copyright - Dom Inteligentny Blog - Wordpress Theme by Kriesi.at