z pasją tworzymy dla Ciebie bloga. na codzień realizujemy inteligentne domy fdtech.pl

Targi [email protected]

29 Sie
2012/08/29

W dniach 7-8 listopada odbędą się w Stuttgarcie kolejne targi z serii [email protected] dedykowane dla architektów, projektantów wnętrz, designerów i wszystkich zainteresowanych nowościami w branży. Dlaczego warto na nich być? Co będzie można na nich zobaczyć? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

Autorski układ wystawy

To co sprawia, że seria targów [email protected] jest wyjątkowa, to innowacyjny układ wystawy, zapewniający optymalny kontakt pomiędzy wystawcami a odwiedzającymi. Wszystkie stanowiska mają takie same rozmiary i trójkątny kształt. Ułożone są regularnie wzdłuż wyznaczonych tras, tak aby zwiedzający nie pominął żadnego z nich. Ponad to tradycyjne alejki przekształcone są w mini-saloniki – miejsca na drinka, rozmowę na temat nowych produktów, aplikacji, usług.

Architect At Work

Co wyróżnia [email protected]:

 1. Innowacje – wystawcy skupiają się na innowacyjnych produktach, materiałach, zastosowaniach i usługach, prezentowanych przed komisją architektów i projektantów wnętrz. Komisja ocenia innowacyjność każdego zaprezentowanego produktu, co gwarantuje atrakcyjność targów [email protected]
 2. Ekspertyza – na wszystkich stanowiskach znajdują się specjaliści techniczni, którzy udzielą niezbędnych informacji o oglądanych produktach.
 3. Informacja – celem [email protected] jest nie tylko dostarczenie miejsca spotkań dla ludzi z sektoru architektury, ale przede wszystkim położenie nacisku na wymianę wiedzy i innowacyjnych pomysłów. Krótkie seminaria stanowią okazję do prezentacji aktualnych problemów, a także do dzielenia się swoimi architektonicznymi doświadczeniami z odwiedzającymi.
 4. Ekonomicznie – jednolita koncepcja wystawowa dla każdego oraz darmowy catering zarówno dla odwiedzających jak i dla wystawców ograniczają koszty uczestnictwa w targach do minimum. Cena wejścia wynosi 30 euro za osobę.
 5. Treściwie – zaledwie w dwa popołudnia każdy z odwiedzających będzie miał szansę spotkania się z innymi architektami i specjalistami innych branż.

Profil wystawców, czyli przegląd wystawianych produktów.

 • Konstrukcje nośne: fundamenty, konstrukcje szkieletowe budynku (ze stali, betonu, cegieł, aluminium, szkła etc.); systemy odpływu wody deszczowej.
 • Dachy, fasady, zewnętrzne okładziny i wykończenia (ołowiane, cynkowe, miedziane), stolarka zewnętrzna, izolacje, pokrycia dachowe.
 • Wykończenia wewnętrzne: tynki i płyty gipsowo-kartonowe, sufity, ścianki działowe, podłogi, posadzki cementowe.
 • Rozwiązania dotyczące: wentylacyji, ogrzewania i klimatyzacji, energii słonecznej, rolet, uzdatniania i oczyszczania wody, elektryczności i domotyki, wind, sanitariów, izolacji akustycznych, komunikacji.
 • Farby i kleje: farby przeznaczone dla budownictwa, farby dekoracyjne, lakiery, produkty do pielęgnacji drewna, pokrycia natryskowe i proszkowe, rozwiązania antykorozyjne, kleje, usuwanie farb, impregnowanie, wypełniacze.
 • Materiałoznawstwo: badanie materiałów pod kątem budowlanym i chemicznym; techniki specjalistyczne np. zastosowania akustyczne.
 • Pokrycia ścian i sufitów: tapety, tekstylia, ornamenty, listwy ozdobne, tynki dekoracyjne.
 • Podłogi: parkiety, podłogi drewniane, laminowane, korkowe, plastikowe, dywany, linolea, czyszczenie dywanów i podłóg.
 • Dekoracje okienne i rolety: mocowania, akcesoria dekoracyjne, automatyka okienna, zasłony, zasłony na wymiar, materiały na zasłony i żaluzje, etc.
 • Wyposażenie: innowacyjne rozwiązania dla kuchni, łazienek, sypialni, biur, kominków, oświetlenia (pomijając wolno stojące) i mebli (pomijając meble wolnostojące).
 • Materiały naturalne (wysoko-jakościowe lub ekologiczne): drewno, materiały pochodzące z recyklingu, biodegradowalne, naturalne i przyjazne środowisku.
 • Usługi: marketing i reklama, oprogramowanie i sprzęt, telekomunikacja, usługi sieciowe, certyfikacja i atestowanie, ubezpieczenia, automatyka, wydawcy i publikacje.

Listę wystawców poznać można na oficjalnej stronie: http://www.architectatwork.de/
Oficjalna strona serii targów: http://www.architectatwork.eu/

Tags: ,
© Copyright - Dom Inteligentny Blog - Wordpress Theme by Kriesi.at