z pasją tworzymy dla Ciebie bloga. na codzień realizujemy inteligentne domy fdtech.pl

Steruj domem za pomocą głosu!

25 Sty
2013/01/25

Na rynku pojawiło się urządzenie do głosowego sterowania inteligentnym domem. Działa w systemie KNX i jak zapewnia producent, jest łatwe zarówno w instalacji, jak i w użytku. Co proponuje użytkownikom INVOX i jak działa? Przeczytaj ten krótki artykuł.

Pełna niezależność

INVOX pozwala kontrolować swój dom za pomocą głosu. „Włącz światło”, „opuść rolety” to proste komendy, które wypowiedzieć możemy z każdego miejsca w budynku, bez potrzeby podchodzenia do ściany lub wyciągania urządzeń mobilnych.

Mówić możemy swobodnie, bez konieczności zapamiętywania poleceń, lub sposobu wymawiania poszczególnych wyrazów. Nie będą nam potrzebne ani trening głosowy, ani nagrywanie komend. Po prostu pełna swoboda działania!

Z domem porozumiewamy się za pomocą mikrofonów umieszczonych we wnętrzach lub dzięki własnemu telefonowi komórkowemu. Ten ostatni daje nam również możliwość zdalnego zarządzania posesją.

Koniec z wielopoziomowym menu!

Głos jest przyszłością sterowania wszelkiego rodzaju urządzeniami. Daje możliwość zarządzania skomplikowanymi funkcjami bez potrzeby przechodzenia przez złożone menu. INVOX szczególnie przyda się osobom z problemami ruchowymi. Zadba o ich bezpieczeństwo i wygodę.

INVOX sprawdzi się nie tylko w domu. Znajdzie zastosowanie w nowoczesnych hotelach, dbających o wysoki standard usług, jak i w różnego typu dużych przedsiębiorstwach, w których pracownicy będą mogli kontrolować pracę urządzeń za pomocą głosu.

 

Tags: , , , ,
© Copyright - Dom Inteligentny Blog - Wordpress Theme by Kriesi.at