Siedle Scope – Jeśli szukasz wideodomofonu.

14 lis
2012/11/14

Scope marki Siedle to bezprzewodowy wideodomofon i telefon w jednym. Doskonałe rozwiązanie dla wszystkich lubiących wygodę oraz ceniących wysoki poziom bezpieczeństwa. Co potrafi Siedle Scope? Przeczytaj lub obejrzyj filmik.

Odbieraj wideodomofon z każdego miejsca w domu

Scope pozwala Ci odebrać wideodomofon z każdego miejsca domu, czy ogrodu. Leżąc wygodnie na salonowej sofie, przygotowując posiłek, bawiąc się z dziećmi, czy relaksując się w wannie – zawsze zobaczyć możesz, kto właśnie ma ochotę Cię odwiedzić i otworzyć gościowi bramkę lub drzwi.

Dodatkowym udogodnieniem jest tryb głośnomówiący – dzięki któremu możesz używać Scope jako urządzenia biurkowego, duży, kolorowy wyświetlacz, który zapewnia Ci wysoki poziom szczegółowości obrazu, oraz możliwość wyciszenia aparatu, gdy masz ochotę odpocząć.

siedle scope inteligentny dom

Wideodomofon i telefon w jednym – połączenie idealne

Dzięki takiemu połączeniu oba urządzenia masz zawsze przy sobie. Rozmawiając przez telefon i relaksując się w ogrodzie, w każdej chwili możesz zobaczyć kto stoi po drugiej stronie drzwi, jak i otworzyć je, nie przerywając pogawędki.

Telefon w połączeniu z domofonem przydaje się również w sytuacjach awaryjnych, kiedy na przykład stojąca przy drzwiach osoba nie wzbudza Twojego zaufania. Łatwo powiadomisz wtedy agencję ochrony lub osobę mogącą udzielić pomocy.

Sterowanie

Projektanci wideodomofonu postawili na intuicyjność i prostotę sterowania. Dodatkowo, poza zarządzaniem telefonem i domofonem, z Siedle Scope sterować możesz podstawową funkcjonalnością domu (oświetleniem, ogrzewaniem i roletami).

siedle scope inteligentny domWysoka jakość wykonania

Siedle Scope dostępne jest w sześciu wzorach wykończeniowych. Każdy z nich wykonany jest z litego metalu perfekcyjnie dopasowując się do eleganckich wnętrz.

Zdobywca wielu nagród

Scope zdobył:

  • Security Award – pierwsze miejsce
  • Good Design Award
  • Universal Design Award 2011
  • Interior Innovation Award
  • nominację do nagrody Designpreis Deutschland

 

Tags: , , , ,
© Copyright - Dom Inteligentny Blog - Wordpress Theme by Kriesi.at