z pasją tworzymy dla Ciebie bloga. na codzień realizujemy inteligentne domy fdtech.pl

Już za tydzień targi ISE!

20 Sty
2013/01/20

Integrated Systems Europe to cieszące się dużą popularnością europejskie targi poświęcone profesjonalnym systemom AV i szeroko pojętemu przemysłowi elektronicznemu. Poprzednią edycję odwiedziło 850 wystawców i 40 000 odwiedzających. Targi odbędą się w dniach 29-31 styczna w Amsterdamie. W tym roku ISE obchodzi swoje 10 urodziny, możemy się zatem spodziewać ciekawych i widowiskowych wydarzeń. Jedną z imprez towarzyszących będzie konferencja poświęcona inteligentnym budynkom!

Czym jest ISE?

ISE powstało w 2004 roku w odpowiedzi na potrzebę paneuropejskiego forum dla wschodzącego rynku profesjonalnych systemów AV oraz elektronicznych systemów integracji. Przedsięwzięcie szybko urosło do rangi niekwestionowanego corocznego wydarzenia dla przedstawicieli branży elektronicznej. Na targach skupiają się oni nie tylko na zdobywaniu partnerów biznesowych i pozyskiwaniu klientów, ale i na edukacji oraz rozwoju innowacji technicznych.

Co zobaczysz na targach?

Na ISE zobaczyć będzie można najnowsze rozwiązania technologiczne dotyczące:

 • video-konferencji
 • automatyki budynkowej
 • zarządzania zasobami i ich dystrybucji
 • wyświetlaczy płaskoekranowych
 • systemów montażowych, szaf rackowych
 • Kin domowych i rozrywki
 • wyświetlaczy interaktywnych
 • LED videowall
 • Zarządzania oświetleniem
 • Systemów kontroli multimediów
 • Specjalistycznych systemów audio
 • ochrony mienia i życia
 • dystrybucji mediów
 • video projektorów i wyświetlaczy

Lista wystawców: http://www.iseurope.org/Exhibitorlist

Dlaczego warto wybrać się na ISE?

W 2012 roku na targach ISE premierę miało ponad 1000 nowych produktów. Targi są więc niepowtarzalną okazją do obejrzenia najnowszych rozwiązań i technologii oraz nadchodzących trendów w elektronice, z których część pewnie już niedługo pojawi się na polskim rynku.

Targi dają również możliwość rozmowy z producentami sprzętu, wypróbowania działania urządzeń oraz zawarcia współpracy z ludźmi z branży.

Ponad to 28 stycznia odbędą się wydarzenia towarzyszące całej imprezie. Wśród nich, oprócz imprezy z okazji 10. urodzin ISE, czy szczytu InfoComm Future Trends, odbędzie się również konferencja poświęcona inteligentnemu budownictwu.

Inteligentna konferencja

W przeddzień 10. targów ISE zadebiutuje konferencja poświęcana inteligentnym systemom budynkowym. Skierowana jest ona do integratorów, architektów, designerów, deweloperów, dystrybutorów i producentów sprzętu oraz wszystkich innych zainteresowanych taką tematyką osób z sektora budowlanego.

Uczestnicy konferencji przyjrzą się jak obecnie projektowane, konstruowane i używane są inteligentne budynki. Poznają, opisywane przez ekspertów, liczne nowoczesne możliwości, jakie pojawiły się w poszczególnych obszarach technologicznych, takich jak: sterowanie oświetleniem, dystrybucja multimediów, czy zarządzanie energią.

Konferencję poprowadzi Bob Synder, redaktor naczelny rAVe Europe i ECI (http://www.proavbiz-europe.com/).

Więcej informacji i rejestracja na: www.smartbuildingconference.org

Gdzie i za ile?

Jak w ciągu ostatnich sześciu lat, ISE 2013 odbędzie się w znakomitej Amsterdam RAI, zajmując każdą z 12 hal tego światowego miejsca kongresowego.

Ceny biletów:

zakup biletów on-line – 33,00 € (+ VAT)
zakup biletów na miejscu – 49,60 € (+ VAT)

http://www.iseurope.org/

Tags: ,
© Copyright - Dom Inteligentny Blog - Wordpress Theme by Kriesi.at